Oscar Denizcilik Teknede Bekarlığa Veda Partileri

TEKNEDE BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

     Bekarlığa veda partilerinizi teknede yapmaya ne dersiniz. Üstelik bu alanda artık uzmanlaşmış olan Oscar Denizcilik Parti Tekneleriyle. Oscar Denizcilik'te bu özel gününüze özel dizayn edilmiş Bride Concept Bekarlığa Veda Tekneleriyle, herşey dahil bir yat tatiline çıkabilir veya günübirlik Bekarlığa Veda Partisi yapabilirsiniz. 

Kadın Kaptan ve Kadın Mürettebat seçeneklerimizinde bulunduğu bekarlığa veda partisi teknelerimiz İzmir, Çeşme, Bodrum, Antalya ve İstanbul'da hizmetinizde.   

Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları ve Paketlerimiz.

1 Günlük Teknede Bekarlığa Veda Partisi

10 Kişiye Kadar Katılım Yapabileceğiniz ve Sadece Size Özel Çıkacak Olan Bu Yatlarımızda Program Detayları Aşağıda Belirtilmiştir. 

 

16-19 Metre Motoryat / Çeşme - İzmir - Bodrum - İstanbul - Antalya 

Bu Organizasyonumuzda Havalimanından Tekneye Ücretsiz VİP Transfer Hizmetimiz Ücretsizdir. Havalimanından Tekneye Kadar Olan Sürede ve Tekne Partinizden İnişinize Kadar Sizlere Profesyonel "Bride Hikaye" Çekimi yapıyoruz. 

bekarliga-veda-partisi-vip-transfer.jpg
bekarliga-veda-partisi

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Süresi

- 11:00 Yata Giriş - Ertesi Gün 09:00 Çıkış

Tekne girişinde sizleri Bride Consept Süslenmiş bir yat ve özel karşılama sürprizleri bekliyor olacak. Serpme Kahvaltı servisimiz ile birlikte yatınız O gün için belirlenen rotasına haraket ediyor olacak. 

bachelorette-party-oscar.jpg

- Teknenin Master Kabini Sizler için özel hazırlanmıştır. Bu bölümde fotoğraf ve video çekimleriniz için hazırlanmış bi çok sürpriz sizi beklemekte.

 

- Tüm bedenlerde "Bride Yazılı Saten Sabahlıklar" ,

- Taçlar ,

- Bride Parti Gözlükleri

- Bride Concept Kadehler

- Şapkalar

- Tüllü duvak

- Tektaş figürleri ile süslenmiş bekarlığa veda partisi malzemeleri 

- "Bride to be" isme özel kuşaklar ( Bu kuşaklar isminize özel hazırlanmakta ve organizasyon sonrası sizlere anı olarak hediye edilmektedir.)

bachelorette-yacht-tiger-marine-charter-

- Gün içerisinde yüzeceğiniz ve güneşleneceğiniz koylarda dilerseniz "Sea Bob veya Jetski" Kiralaması da Yapabilirsiniz. 

Sizlere organizasyonun başından sonuna kadar bir hikaye teması uygulanarak hazırlayacağımız ve teslim edeceğimiz Tekne içi ve dışı çekimlerimiz için, çekimin yapılacağı zaman aralıklarını sizler belirleyebilirsiniz. Çekim yapılacak zaman aralıklarında ekibimiz tekneye bot ile denizden gelmekte ve çekimler biter bitmez teknenizi terketmektedirler. Çekimlerimizde bir çok ekipman kullanılmaktadır. Bunlar; Kamera, Fotoğraf Makinesi, Drone ve GoPro Su Altı Çekimleri..

9901_buyuk_5.jpg
592337232z.jpg

- Parti teknemizde sizlere ücretsiz kullanım "Deniz Yatakları" bulunmaktadır. Fotoğraf ve Video çekimleri için bu ekipmanlarımızı da kullanabilirsiniz. 

6bb04c4d-eeac-4982-8b4d-ce6cc8136397_kop
d5e723c7-5fe3-4cff-9a25-90ae7064f1a5_kop

- Parti teknemizde gün içerisinde, sınırsız sıcak içecek ve meşrubat servisi yapılmaktadır. Misafirlerimiz Alkollerini kendileri getirebilirler. Akşam yemeği gün batımında hazır edilmektedir. Misafirlerimizi güneşin batışı sırasında harika bir akşam yemeği masası bekliyor. Lokum Levrek veya karışık ızgara , kalamar, kadayıf karides, 10 çeşit meze, salata ve sınırsız meşrubattan oluşan akşam yemeği menümüzde harika dakikalar sizi bekliyor. Dileyen misafirlerimiz için artı ücret ile yata fasıl ekibi getiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yatta bekarlığa veda partisi fiyatları


Yatta Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları İstanbul İçin 4 Saat 1800TL den başlamaktadır. İzmir Çeşme 8 Saat 3000TL den başlamaktadır.
Teknede bekarlığa Veda fiyat


Teknede Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları 4 Saati 1800TL den başlamaktadır. Oscar Denizcilik Özel Bride Konseptli Tekne ve Yatlarda Bayan Personel ve Kaptan İle bu özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.
Boğazda Bekarlığa Veda


Boğazda bekarlığa veda partisi Organizasyonu için İstanbul'da toplam 4 yat ve tekne ayrılmıştır. Bunlar tamamen Bride Koncept ve bayan gruplar için Bayan personel kadrolu yatlardır.. Fiyatları 1800TL den başlamaktadır.
Teknede bekarlığa veda İstanbul


Teknede bekarlığa veda İstanbul için Oscar Denizcilik Bride Concept Yatlarımızla Teknede Bekarlığa veda partisi seçeneklerini 1500TL den başlayan fiyatlarla kiralayabilirisiniz. Drone ve Su altı çekim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Bekarlığa veda yat Kiralama Fiyatları


Bekarlığa Veda Yat Kiralama Fiyatları Başlangıç Rakamları; İstanbul: 1500TL , Çeşme 2500TL, Bodrum: 3000TL, Antalya: 2000TL, Fethiye: 2000TL, Bu organizasyonda Özel Çekimler talep edilebilmektedir. Drone ve Su Altı Çekimlerle bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz.