Oscar Denizcilik Mavi Tur ve Mavi Yolculuk Hakkında

Bodrum Yat Kiralama Yaz Sezonunu Açıyor.

Bu makaleyi okumadan mavi tur planlamalarınızı yapmayın. Mavi yolculuk tatiliniz için tüm ihtiyacınız olan bilgileri Oscar Denizcilik, sizin için bir araya getirdi. Mavi tur rotaları, gezilecek yerler, 12 adalar ve daha fazlası. Tamamı bu makalede sizlerle buluşuyor. 

Oscar Yat Kiralama

Mavi tur son dönemlerde epey popüler bir tatil şekli haline geldi. Yat kiralama ile yapılan mavi tur seyahatleriyle tatil severler birbirinden güzel koylara kolaylıkla ulaşabildikleri gibi, Oscar Denizcilik gibi konusunda eksper şirketlerle tatillerini unutulmaz hale getiriyor. 

 

İlk defa yat kiralama ve mavi tur deneyimi yaşayan tatil severler için Oscar Denizcilik’te birçok seçenek sizleri bekliyor. Marmaris, Bodrum, Göçek, Fethiye, Kemer gibi Türkiye’nin en önemli ve popüler tatil beldelerinden birçok çeşit mavi tur seçeneği tatil severlere unutamayacakları anlar yaşatmayı vaat ediyor.  

 Yunan Adaları da mavi tur seyahati seyahatiniz için eşsiz bir seçenek olarak göze çarparken tatilcilere kara tatilinden daha fazla eğlence ve macera vaat ediyor.  

Yat Kiralama ve mavi tur severlerin yapması gerekenler 

 Çeşitli ve kalın elbiseler yerine yat kiralama ya da mavi tura katılacak tatil severlerin yanlarına birçok bikini ve mayo almaları gerekli. Karaya çıkacağınız süreyi göz önünde tutarak yanınıza az sayıda elbise ve ayakkabı almanız sizlere tüy gibi bir yolculuk sunuyor.  

  

Yeşil ile mavinin uçsuz bucaksız kucaklaşmasında lüks teknelerin rotasında önünüzde herhangi bir engel olmadan istediğiniz fotoğrafları çekebilir, istediğiniz an su altına dalarak eşsiz fotoğraflar çekebiliyorsunuz.  

Güneşin doğduğu andan battığı ana kadar güneşlenebileceğiniz Oscar Denizcilik tarafından emrinize sunulan lüks yat ve tekneleri, akşam üst segment bir gece kulübü olarak kullanabiliyorsunuz. 

 

Yat kiralama yapacaklar evcil hayvanlarıyla tatil yapabilecek. 

Balık tutmayı sevenlere her an bu keyifli anı yaşatan yat kiralama ve mavi tur etkinliklerinde evcil hayvanlarıyla tatile çıkmak isteyenler için de çözüm bulunuyor. Yat kiralama işleminde evcil hayvana izin verilirken mavi turlarda maalesef evcil hayvanlara izin verilmiyor. 

 

 Yat kiralama ve Mavi tur etkinliklerinde erken rezervasyon ile indirim fırsatı var. 

 

 Yat kiralama ve mavi tur etkinliklerinin, kara tatillerinden maddi olarak pek de bir farkı bulunmuyor. Oscar Denizcilik tarafından erken rezervasyon yaptırarak yüzde 30’a varan indirimden faydalanabilecek olan tatil severler, profesyonel ekibi, bölgeye hakimiyeti ve müşteri memnuniyetiyle Yat kiralama ve mavi tur etkinlikleri deyince ilk akla gelen Oscar Denizcilik ile unutamayacakları bir tatil sizleri bekliyor.

Sosyal Medyada Oscar

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Merkez: Dalyan Mahallesi, Estinbel Sitesi Girişi, Dalyan Marina, 35930 Çeşme/İzmir | Türkiye

 

Mail : info@oscardenizcilik.com

 

Şube 1 : Bodrum = https://goo.gl/maps/HK3tU5MsciM2

Oscar Denizcilik Bodrum Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 2: Çeşme = https://goo.gl/maps/J2Y9VXrTrbP2

Oscar Denizcilik Çeşme Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 3: Antalya = https://goo.gl/maps/UhN5fBnsA4n

Oscar Denizcilik Antalya Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 4: İstanbul = https://goo.gl/maps/Pt1HfXdxxgG2

Oscar Denizcilik İstanbul Yat İşletmeciliği Adresi

Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım ve Seo Oscar Medya Ofisi