OSCAR DENİZCİLİK A.Ş.

   15. yılı aşkın bir süredir denizcilik sektöründe faaliyet gösteren Oscar Denizcilik olarak bizler; Türkiye ve Dünya geneli 9000 üzeri Gulet , Yat ve Teknesi; bugüne kadar 100.000 üzeri memnun müşterisiyle beraber büyük bir aile olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

   

   Yola çıktığımız 2004 yılı  ilk günden bu yana Türkiye'nin en iddialı mavi turlarını 15 yıldır düzenlemekteyiz. Mavi yolculuk organizasyonlarında tamamen sizlerin isteklerine göre bir planlama yaparak sizler için kusursuz bir bir mavi tur düzenlemekteyiz. Önceden programlı kabin turları ve özel turların yanı sıra, talepleriniz doğrultusunda balayı turları, özel partiler, kültürel ve arkeolojik turlar, özel seyahatler ve toplantılar düzenlemekteyiz.

Oscar Denizcilik A.Ş. olarak Türkiye'de tekne kiralama ve mavi yolculuk yat tatillerinde sunduğumuz standart üstü hizmetlerimizle, 15 yıl üzerindeki yat kiralama, 5 yıl üzeri yat ve tekne alım satımı, ekspetiz süreci tecrübelerimizle, tamamı alanında uzman ve Oscar Denizcilik Akademi eğitimini tamamlamış personel kadromuzla yat kiralama ve tekne alım satım işlemlerinizde sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz. 2019 un avantajlı yatları için Satılık Tekne sayfamıza bakabilirsiniz. Dünya genelinde 9000 den fazla kiralık yat, gulet, tekne ve katamaran ağımızla önceliğimiz sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisiyle vermektir. Uzman kadromuz sizler için istediğiniz tarih için istediğiniz Kiralık Tekne 'yi en avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Bu süreçte siz sadece istek ve taleplerinizi iletin gerisini bize bırakın. Yat kiralama sürecinizde baştan sona, tekneye girişinizden inişinize kadar, memnuniyet ve para iade garantilerimize kadar bir çok süreç Oscar Denizcilik A.Ş.

   Türkiye'nin en çok yat, tekne ve gulet çeşitine sahip  ve aynı zamanda kadrolu en kalabalık çalışan sayısına sahip firması olan Oscar Denizcilik olarak sizlere En Mükemmel Yat Kiralama hizmetini sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti en öncelikli ilkemizdir. 

   Mavi yolculuk turlarının yanı sıra, özel doğum günü partileri, yatta gruplara özel after partiler, kahvaltı turları, Çeşme , Bodrum, Fethiye, Göcek, Alanya, Marmaris, Olympos, Alanya, Kemer'in en güzel koyları için dilerseniz tur tekneleri dilerseniz özel yat kiralamaları yapabilirsiniz. 

 

   Telefon destek hatlarımız tüm dünya geneli 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 

Sosyal Medyada Oscar

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Merkez: Dalyan Mahallesi, Estinbel Sitesi Girişi, Dalyan Marina, 35930 Çeşme/İzmir | Türkiye

 

Mail : info@oscardenizcilik.com

 

Şube 1 : Bodrum = https://goo.gl/maps/HK3tU5MsciM2

Oscar Denizcilik Bodrum Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 2: Çeşme = https://goo.gl/maps/J2Y9VXrTrbP2

Oscar Denizcilik Çeşme Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 3: Antalya = https://goo.gl/maps/UhN5fBnsA4n

Oscar Denizcilik Antalya Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 4: İstanbul = https://goo.gl/maps/Pt1HfXdxxgG2

Oscar Denizcilik İstanbul Yat İşletmeciliği Adresi

Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım ve Seo Oscar Medya Ofisi