Yunanistan Mavi Tur / Mavi Yolculuk Teknelerimiz 

Yunanistan Mavi Tur

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Yunanistan Mavi Tur Yolculuklarının Vazgeçilmez Yeri

yunanistan mavi tur hakkında

Yunanistan Mavi Yolculuk Hakkında Bilgiler

 

Türkiye'ye komşu, tarihi çok eskilere dayanan Yunanistan birbirinden güzel ada ve sahilleriyle mavi tur için sizleri bekliyor. Bodrum, Fethiye ve Göcek marinalarından mavi tur için tüm gulet ve teknelerimiz mavi yolculuk için 2019 yılına hazır olan Oscar Denizcilik, sizlere eşsiz bir tatil vaat ediyor.  

Yunanistan Mavi Tur

Yeryüzünün en eski uygarlıklarından biri olarak kabul edilen Yunanistan, tam bir turizm cenneti. Her yıl nüfusunun 3 katı turist ağırlayan Yunanistan’da irili ufaklı yaklaşık 1400 ada bulunuyor.  11 milyonluk nüfusu ile birbirinden güzel adaları, koyları ve antik yapılarıyla dikkat çeken Yunanistan’da turistler daha çok yat kiralama ve mavi tur aktivitelerini tercih ediyor. 

Her yıl yaklaşık 30 milyon turisti ağırlayarak turist sayısında Dünyada ilk 20, Avrupa’da ise ilk 10 sıra içerisinde yer alan Yunanistan, gelirinin yüzde 20’sini turizmden elde ederken her yaz olduğu gibi bu yaz da konuklarına unutulmaz anlar yaşatan Oscar Denizcilik de lüks yatlarıyla misafirlerine unutamayacakları bir tatil sunmaya hazırlanıyor. 

Yat kiralama ve mavi turlarla turistler her sene birbirinden güzel plajların ve koyların keyfini çıkarıyor.  

Dünyaca ünlü plaj ve koylarıyla Güney Avrupa’nın önemli tatil lokasyonlarından olan Yunanistan’da turistler yat kiralama yoluyla dünyaca ünlü plaj ve koylara rahatlıkla ulaşarak özel bir tatilin tadını çıkarırken yapılan mavi turlarla enfes koyların eşsiz güzelliklerine dalıp gidiyorlar.  

Rodos, İstanköy, Santorini ve Mikonos gibi dünyaca ünlü adalara ev sahipliği yapan Yunanistan’da ılık meltem eşliğinde Oscar Denizcilik ile yapılacak mavi tur sırasında Gün boyu devam eden animasyon gösterileriyle ve tükenmek bilmeyen partilerle tatilciler hem stresli bir yılın acısını çıkaracaklar, hem de unutamayacakları bir tatil yaşayacaklar. 

Bodrum, Fethiye ve Göcek marinalarından yat kiralama yaparak tadına doyulmaz bir Yunan Adaları tatili yapabilir, otel arama derdi olmadan teknelerde konaklayabilirsiniz. 

 

Profesyonel ekibi, bölgeye hakimiyeti ve müşteri memnuniyetiyle Yat kiralama ve mavi tur etkinlikleri deyince ilk akla gelen Oscar Denizcilik, sizi dünyanın önemli koylarında eşsiz bir tatile davet ediyor.

Sosyal Medyada Oscar

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Merkez: Dalyan Mahallesi, Estinbel Sitesi Girişi, Dalyan Marina, 35930 Çeşme/İzmir | Türkiye

 

Mail : info@oscardenizcilik.com

 

Şube 1 : Bodrum = https://goo.gl/maps/HK3tU5MsciM2

Oscar Denizcilik Bodrum Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 2: Çeşme = https://goo.gl/maps/J2Y9VXrTrbP2

Oscar Denizcilik Çeşme Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 3: Antalya = https://goo.gl/maps/UhN5fBnsA4n

Oscar Denizcilik Antalya Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 4: İstanbul = https://goo.gl/maps/Pt1HfXdxxgG2

Oscar Denizcilik İstanbul Yat İşletmeciliği Adresi