Marmaris Mavi Tur / Mavi Yolculuk Teknelerimiz 

Marmaris Mavi Tur

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Son Yılların En Popüler Tatil Tercihi Mavi Tur, Mavi Yolculuk Marmaris

marmaris mavi yolculuk

Marmaris Mavi Yolculuk Hakkında Bilgiler

 

Heredot’un "Dünyanın en güzel gökyüzüne sahip” dediği Marmaris bunu hiçte inkar etmiyor. Akdeniz mavi yolculuklarına açılan turkuaz denizi, ve Ege'nin tarifsiz tabiatı ve bakir koylarıla tam bir tatil cenneti. Bu harika tatil beldesi mavi tur tatilcilerininde gözdesi. Akdeniz'e uzanan mavi yolculuk rotasında harika bir tatil sizi bekliyor.

Marmaris Yat Kiralama

Bilinen geçmişi Antik Çağ’a kadar dayanan, konumu itibariyle Akdeniz ve Ege Denizi’ni birbirine bağlayan, mavi tur tatilcilerinin uğrak lokasyonu, bilinen en eski adıyla “Physkos” yani Marmaris, ülkemizin en önemli tatil bölgelerinden birisi olarak kabul ediliyor. 

 

Tarihin Babası olarak adlandırılan Heredot tarafından "Dünyanın en güzel gökyüzüne sahip yeri” olarak nitelenen Marmaris, ülkemizin yat kiralama ve mavi tur etkinliklerinin de önemli bir bölümünü oluşturuyor. 

Günümüzde 100 bine yaklaşan nüfusuyla, gökyüzünün ve denizin mavisiyle eşsiz ve korunaklı çam ormanlarının yeşilinin birleştiği Marmaris’te marina çevresinde, Türk mutfağının önemli örneklerinin sergilendiği birçok restoran bulabileceğiniz gibi, yemeği fazla kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sonrasında Oscar Denizcilik tarafından düzenlenen hareketli bir parti sizleri bekliyor olabilir. 

 

12 ay boyunca turistlere ev sahipliği yapan, Ege'nin tarifsiz tabiatı ve bakir koylarıyla tam bir tatil cenneti olan Marmaris, Akdeniz ve Ege’yi birbirine bağlayan konumu itibariyle yat kiralama ve mavi tur başlangıcı için en uygun bölgelerden bir tanesi durumunda. 

 

12 ay boyunca yeşilin ve mavinin her tonunun baş gösterdiği Marmaris, Ege’nin en uzun sahil şeritlerinden birine sahip olmasıyla birlikte oluşan doğal limanı, başta tarihi Karya olmak üzere çok sayıda antik yapıları ve tabiat parklarıyla yat kiralama ve mavi tur etkinliklerinin rotasını oluştururken Oscar Denizcilik tarafından sağlanan enfes yatlarda unutulmaz bir tatili de sizlere sunuyor. 

 

Bu eşsiz liman kentinde gerçekleştirilen yat kiralama ile birbirinden eşsiz koylarda yapılacak mavi turlarla Selimiye, Bozburun, İçmeler, Turunç, Kumlubük, Çiftlik gibi eşi benzeri olmayan koylara ulaşmak ve hatta Oscar Denizcilik tarafından sağlanan eşsiz yat kiralama hizmetiyle en lüks yatlarda konaklamak mümkün. 

 

Türkiye'nin önemli yat kiralama merkezlerinden olan Marmaris'te eşsiz koylarda gezerken meşhur çam ormanları ile unutulmaz bir mavi tur yapabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Oscar

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Merkez: Dalyan Mahallesi, Estinbel Sitesi Girişi, Dalyan Marina, 35930 Çeşme/İzmir | Türkiye

 

Mail : info@oscardenizcilik.com

 

Şube 1 : Bodrum = https://goo.gl/maps/HK3tU5MsciM2

Oscar Denizcilik Bodrum Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 2: Çeşme = https://goo.gl/maps/J2Y9VXrTrbP2

Oscar Denizcilik Çeşme Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 3: Antalya = https://goo.gl/maps/UhN5fBnsA4n

Oscar Denizcilik Antalya Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 4: İstanbul = https://goo.gl/maps/Pt1HfXdxxgG2

Oscar Denizcilik İstanbul Yat İşletmeciliği Adresi

Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım ve Seo Oscar Medya Ofisi