Göcek Mavi Tur / Mavi Yolculuk Teknelerimiz 

Göcek Mavi Tur

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Muğla'nın Şirin Beldesi Göcek Mavi Tur Yat Kiralama

göcek mavi yolculuk hakkında

Göcek Mavi Yolculuk Hakkında Bilgiler

 

Muğla'nın küçük ve şirin beldesi Göcek, Mavi Yolculuk için en çok tercih edilen bölgelerin başında geliyor. Rüzgar sörfü, su dalışlarıyla da popüler olan bu şirin belde huzurlu havası ve berrak deniziyle hem yat kiralama hem de mavi yolculuk için zirveyi uzun yıllardır hiçbir yere bırakmıyor. Göcek mavi yolculuk hakkında daha fazla bilgi için makalemizin tamamını inceleyebilirsiniz. 

Mavi Yolculukların En Çok Tercih Edilen Yeri Göcek Yat Kiralama

Muğla’nın eşsiz tatil bölgelerinden olan, rakiplerine göre daha küçük olan fakat yat kiralama ve mavi tur severlerin bugüne kadar yalnız bırakmadığı Göçek’in yerel nüfusu sadece 5 bin. Büyük bir site büyüklüğündeki bu şirin tatil yöresi Fethiye ve Dalyan arasında yer alıyor.  

 

Yat kiralama ve mavi tur tutkunlarının yakından tanıdığı Göçek, hayran bırakacak güzellikteki koyları ve on iki adasıyla misafirlerine eşsiz bir tatil vaat ediyor.  

 

Bilinen eski adıyla “Kalimche” yani Göçek, antik kent kalıntıları açısından komşuları Fethiye ve Dalyan kadar zengin olmasa da, kapalı ve korunaklı yapısı, bununla birlikte eşsiz doğasıyla rüzgâr sörfünün yanı sıra yat kiralama ve mavi tur tutkunlarının da gözdesi konumunda. Göçek’e gelen turistler otellerde kalmak yerine daha çok yat kiralama gerçekleştirerek lüks yatlarda konaklıyorlar. 

 

Göçek yat kiralama ve mavi tur severlerin uğrak noktası 

 

Küçük yapısı Göçek’i daha çok marina çevresine yoğunlaştırırken, bölgenin her geçen gün rağbet gören yapısı sebebiyle turistler marinadan yat kiralama yaparak lüks yatlarda vakit geçiriyor. Bedri Rahmi Eyüboğlu ve Azra Erhat gibi sanatçıların yaptıkları mavi turlarla tanınan ve her geçen yıl popülaritesini arttıran Göçek’in coğrafi yapısı da yatlar için çok uygun.  

 

Göçek’te Oscar Denizcilik tarafından gerçekleştirilen eşsiz mavi turlarda Günlüklü, Akbükü, Boynuzbükü, Taşyaka, Manastır koyu, Göbün koyu gibi birçok koy ziyaret ediliyor ve yeşil ile mavinin tadı doyasıya çıkarılıyor.  

 

Koylardan sonra Göçek Körfezi’nin en büyük adası olan Tersane Adası, bölgenin uğrak yerlerinden. Bütün adresleri ziyaret ettikten ise Oscar Denizcilik tarafından hizmetinize sunulan lüks yatlar size dünyanın en lüks yatlarıyla yan yana konaklama fırsatı sunuyor.  

 

Bütün turizmi marina çevresine konuşlanmış bölgede Oscar Denizcilik tarafından sağlanan lüks yatlarla her gün çevre koy ve adalara mavi tur gerçekleştirebilir, isterseniz de yat kiralama ile bu lüks yatlarda konaklayabilirsiniz.  

Sosyal Medyada Oscar

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Merkez: Dalyan Mahallesi, Estinbel Sitesi Girişi, Dalyan Marina, 35930 Çeşme/İzmir | Türkiye

 

Mail : info@oscardenizcilik.com

 

Şube 1 : Bodrum = https://goo.gl/maps/HK3tU5MsciM2

Oscar Denizcilik Bodrum Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 2: Çeşme = https://goo.gl/maps/J2Y9VXrTrbP2

Oscar Denizcilik Çeşme Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 3: Antalya = https://goo.gl/maps/UhN5fBnsA4n

Oscar Denizcilik Antalya Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 4: İstanbul = https://goo.gl/maps/Pt1HfXdxxgG2

Oscar Denizcilik İstanbul Yat İşletmeciliği Adresi

Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım ve Seo Oscar Medya Ofisi