Çeşme Yat Kiralama Denizcilik Sektöründe Atılımda

Çeşme Tekne Kiralama Denizcilik Sektöründe Atılımda 

Tekne kiralama sektörünün büyümekte olduğu bu günlerde Oscar Denizcilik Çeşme Yat Kiralama, geçen yıl artan yat turizmiyle birlikte bu sene Çeşme'de Kiralık Yat sayısında artışa gitti. Filosunda motoryatlar, guletler ve gezi tekneleriyle yat turizminde çeşmede var.

Çeşme Yat Kiralama

İzmir'in en popüler tatil yöresi Çeşme, yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yat kiralama ve mavi tur organizasyonlarına hazırlanıyor. Bu yıl 10.su düzenlenecek olan Alaçatı Ot Festivali ile birlikte Oscar Denizcilik Çeşme Kiralık Tekneleri ve lüks yatları da suya inerek sezonu açıyor.

 

Her yaz 2 milyon turiste ev sahipliği yapan İzmir’in tatil ve rüzgar sörfü merkezi Çeşme’de her geçen yıl yat kiralama ve mavi tur turizmi artarak devam ediyor. Her geçen yıl artan kalitesi ile tatil severlere güzel anlar yaşatarak onlara lüks bir tatil olanağı sağlayan Oscar Denizcilik, yat kiralama ve mavi tur turizminde önemli şirketlerden biri olarak dikkat çekiyor.

Kiralık tekne ve Kiralık yat tercihi artıyor

Sakız ağaçlarıyla sarılı bitki örtüsü sebebiyle sakızlı muhallebisi ve kurabiyesiyle ünlü olan bölge, birçok gezilecek yere sahip durumda. Çeşme Kalesi’ni görmeden dönmemenizi tavsiye ettiğimiz Çeşme’de, Alaçatı’nın taş evleri arasında huzur dolu bir yürüyüş yapabilirsiniz.

 Birbirinden güzel adaları ve koylarıyla tatil severlereyat kiralama ve mavi tur gibi aktivitelerle unutamayacakları muhteşem bir tatil olanağı sağlayan Çeşme’de, Dalyan’a uğramadan hele hele Dalyan’a uğrayıp balık yemeden asla dönülmemeli. Çevresinde Urla, Selçuk, Kuşadası gibi birçok yeni tatil merkezi bulunan İzmir’in incisi Çeşme’de, her yıl otellerde yaşanan aşırı doluluk nedeniyle yerli ve yabancı turistler kalacak yer aramak zorunda kalıyorlar.

Kiralık tekne ve kiralık yat tercih eden yerli ve yabancı turistler, son dönemde çeşitli koylarda gecelerini geçirirken, lüks bir otel odasından farkı olmayan kamaralarda konforlu bir tatil geçirebiliyorlar. Bölgeye hakim kaptanlarla, daha önce görmedikleri temizlikte denizlerde yüzerek yılın stresini üzerlerinden atmak için yat ve tekne kiralama son dönemde epey tercih ediliyor.

Erken rezervasyon ile yapılacak otel rezervasyonlarının yanı sıra, yat kiralama ve mavi turetkinliklerinde de doluluk yaşanıyor. Oscar Denizcilik tarafından mavi yolculuk tutkunlarına sağlanan kiralık tekneler ve kiralık yatlarla Çeşme’yi tercih eden tatil severler hem unutamayacakları bir tatil yaşayacaklar, hem de mavi ve yeşili lüks kamaralarında karşılayacaklar.

İşte Bu Kadar Basit :) , Umarım Şanslıdırsın ve İlk Gelenlerdendirsin :)

Şimdi Aşağıdaki Düğmeye Tıkla Kaydını Tamamla Ve Sürpriz Hediyelerimiz İçin  Hazır Ol! Bolşans 

Sosyal Medyada Oscar

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Merkez: Dalyan Mahallesi, Estinbel Sitesi Girişi, Dalyan Marina, 35930 Çeşme/İzmir | Türkiye

 

Mail : info@oscardenizcilik.com

 

Şube 1 : Bodrum = https://goo.gl/maps/HK3tU5MsciM2

Oscar Denizcilik Bodrum Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 2: Çeşme = https://goo.gl/maps/J2Y9VXrTrbP2

Oscar Denizcilik Çeşme Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 3: Antalya = https://goo.gl/maps/UhN5fBnsA4n

Oscar Denizcilik Antalya Yat İşletmeciliği Adresi

Şube 4: İstanbul = https://goo.gl/maps/Pt1HfXdxxgG2

Oscar Denizcilik İstanbul Yat İşletmeciliği Adresi