YAT KİRALAMA BODRUM

"Bodrum Oscar Denizcilik ile Hayallerinize Yelken Açın"

   Bodrum yat kiralama ihtiyaçlarınızda, Türkiyenin En Büyük Yat Kiralama Firması Oscar Denizcilik A.Ş. Yatları Sizin İçin Hazır. Tüm Organizasyonlarınız için özenle dizayn edilmiş ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik, lüks yatlarımız, ekonomik yatlarımız, evlilik teklifi ve organizasyonlarınız için özel hazırlanmış yat ve teknelerimiz, yatta iftar yemeği ve teknede iftar yemekli turlarımız, yatta akşam yemeği ve tekne kahvaltı paketlerimizden sizin için en uygun olanını seçin.

Bodrum Teknemi Kiraya Ver
Bodrum Ekonomik Tekne
Bodrum Lüks Yat Kiralama
Bodrum Tekne Kiralama
Bodrum Vip Yat
Bodrum Mega Yat
Bodrum Yelkenli Kiralama
Bodrum Guleti
Bodrum Yat Kiralama

Brokerlarımız haftanın her günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında sizlere Ücretsiz telefon desteği ve danışmanlık sunmaktadır.

İstanbul'da Her Türlü Deniz Aracı İşlemlerinizde Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız.

Oscar Denizcilik A.Ş. 40 Ülkede 30.000 Gulet ve Yat ile...

"Tekne Gulet Yat - Al Sat Kirala "

 BODRUM YATLAR 

SÜRAT TEKNESİ 

 GULET KİRALAMA 

 TEKNE TURLARI 

 YELKENLİ KİRALA 

 SAATLİK KİRALAMA 

BODRUM MAVİ TURLARIMIZ ve KİRALIK TEKNELER

Bodrum Tüm Limanlarda 200 den Fazla Filomuzla En Uygun Fiyat Garantisiyle. Hizmetinizdeyiz. Kiralık Teknelerimizi Görmek ve 2000TL 'den başlayan Fiyatlarla Size En Uygun Yat ve Tekne İçin Bodrum Whatsapp Destek Hattımızdan Detaylı Bilgi, Görsel ve Fiyat Talep Edebilirsiniz. 

Bodrum Yat Kiralama Ayın Öne Çıkan Tekneleri >>>

Bodrum Yat Kiralama Devi Oscar Denizcilik A.Ş. İle Hayallerinizdeki Yat Kiralamayı Bugün Yapın"

Bodrum Vip Yat

Türkiye > Muğla > Bodrum > Vip Yat

Boy / En / Ft.

Fiyat/Haftalık :

3000€

Kabin 

Tuvalet / Duş

Klima 

: 24m. / 6.30m. / 78.00ft.

: 4 Kb. | 2 Master + 2 Twin

: 4 WC / 4 Duş

: Var

: 12 Kişi / 4 Mürettabat

Misafir / Prs.

Başlayan Fiyatlarla

Bodrum Lüks Yat

Türkiye > Muğla > Motoryat > Lüks Yat

Boy / En / Ft.

Fiyat/Haftalık :

12.000€

Kabin 

Tuvalet / Duş

Klima 

: 24m. / 6.30m. / 78.00ft.

: 4 Kb. | 2 Master + 2 Twin

: 4 WC / 4 Duş

: Var

: 12 Kişi / 4 Mürettabat

Misafir / Prs.

Başlayan Fiyatlarla

Bodrum Tekne Turu

Türkiye > Muğla > Bodrum > Gulet  > Tekne Turu

Boy / En / Ft.

Fiyat/Haftalık :

11.900€

Kabin 

Tuvalet / Duş

Klima 

: 24m. / 6.30m. / 78.00ft.

: 4 Kb. | 2 Master + 2 Twin

: 4 WC / 4 Duş

: Var

: 12 Kişi / 4 Mürettabat

Misafir / Prs.

Başlayan Fiyatlarla

Türkiye'nin Gözde Tatil Cenneti Bodrum ve Hakira Sularındaki Tatilcilerin Son Yıllardaki Tercihi Yat Kiralama

Bodrum Hakkında

Türkiye'nin en popüler tatil yerlerinden olan Bodrum, Muğla'nın yaz sezonunda en çok turist alan ilçelerinden biridir. Beyaz kireç taşları, begonvil çiçekleri ve masmavi deniziyle dikkat çeken bu güzel ilçe yat kiralama turizmi açısından da önemli yerlerden birisi haline gelmiştir. Yat kiralama sezonunun en uzun yaşandığı yerlerden birisi olan Bodrum, mavi yolculuk içinde en çok tercih edilen çıkış noktalarından birisidir. 

Bodrum Yat Kiralama İçin Tercih Edilecek En Güzel Koylar

Günlük yat kiralayan tatilcilerinde en gözde yerleri arasında gelen Bodrum, bir çok koyuyla cazibe merkezi haline gelmiştir. O zaman sırasıyla bakalım. Bodrum'da yat kiralama yapınca gezilecek en güzel koylar neresi?

marmaris mavi yolculuk

Bodrum Akvaryum Koyu Yat Kiralama 

 

Bodrum'da yat kiralama yapılacaksa gidilecek en güzel koylardan birisi olan Akvaryum koyudur. Bodrum yat kiralama misafirlerinin en beğendikleri koylar hakkında yer alan akvaryum koyu hakkında tüm detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

bodrum mavi yolculuk hakkında

Bodrum Mavi Yolculuk Hakkında Bilgiler

 

Dünya'nın bildiği Halikarnas'ın yaşadığı yer Bodrum için söylenecek çok şey var. Kendine has bir çok özelliğiyle bir çok tatil bölgesinden ayrılan Bodrum'u tüm dünyaya tanıtan bir çok neden var. Begonvil çiçekleriyle kaplı çevresi, mavi boyalı kapı ve pencereleriyle göz kamaştıran beyaz evleriyle ve harika deniziyle bul beldede Yat Kiralama

için çok nedeniniz olacak.

fethiye mavi yolculuk hakkında

Karaincir Koyu Yat Kiralama Hakkında Bilgiler

 

Bodrum’un en popüler denizlerinden Akyarlar‘ın dibinde ter alan bu koy yat kiralaması yaptığınız da tercih edebileceğiniz koylar arasındadır. Karaincir koyu yat kiralama ile ilgili merak ettiğiniz herseyini yazımızda okuyabilirsiniz.

göcek mavi yolculuk hakkında

Aspat Koyu Yat Kiralama Hakkında 

 

Yazın Bodrum'un sıcağında serin esintili ve kalabalık olmayan harika bir koy arıyorsanız  Aspat Koyu yat kiralamak için harika bir koy. Aynı zamanda tropik bir ada hissi veren bu koy bodrum yat kiralamak için birebirdir Aspat hakkında tüm yat kiralama bilgileri için tıklayın.

yunanistan mavi tur hakkında

Yunanistan Mavi Yolculuk Hakkında Bilgiler

 

Türkiye'ye komşu tarihi çok eskilere dayanan bu kültürel yer birbirinden güzel ada ve sahilleri Yunanistan mavi tur için hazır olun. Türkiye'den Bodrum, Fethiye, Göcek marinalarından mavi yolculuk için tüm gulet ve teknelerimiz mavi yolculuk için 2019 yılına hazır. Yunanistan'da gezilecek yerler ve mavi tur detayları için hemen bu makalemizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin Gözde Tatil Cenneti Bodrum ve Hakira Sularındaki Tatilcilerin Son Yıllardaki Tercihi Yat Kiralama

Bodrum Hakkında

Türkiye'nin en popüler tatil yerlerinden olan Bodrum, Muğla'nın yaz sezonunda en çok turist alan ilçelerinden biridir. Beyaz kireç taşları, begonvil çiçekleri ve masmavi deniziyle dikkat çeken bu güzel ilçe yat kiralama turizmi açısından da önemli yerlerden birisi haline gelmiştir. Yat kiralama sezonunun en uzun yaşandığı yerlerden birisi olan Bodrum, mavi yolculuk içinde en çok tercih edilen çıkış noktalarından birisidir. 

Bodrum Yat Kiralama Fiyatları

Bodrum Yat Kiralama, kiralık tekne koy seçeneklerinde en güzel yerlerden birisidir. Eşsiz doğası, kendine has mimari şehri, koyları ve dahası. Bodrumda Yat Kiralama bir başka güzeldir.

bodrum-yat-kiralama

Yat Kiralama 

 

Yat kiralamadan önce dikkat edilmesi ve karar verilmesi gerekenler

Yat kiralama; tatiller, özel gün ve geceler için muazzam bir seçenektir.

Kiralama firmaları aracılığı ile konfor, deniz ve doğa üçlemesi eşliğinde

dilediğiniz koy ve denizde keyifli bir mavi yolculuk geçirebilirsiniz. Bunun için

ihtiyacınız olan tek şey bütçe ve taleplerinize uygun hizmet sunabilecek,

güvenilir bir yat kiralama firmasıdır.

bodrum-tekne-turlari

Bodrum Tekne Turu

 

Bodrum Tekne Turu yapılacak yerler arasında yat kiralama seçenekleriyle Oscar Denizcilik Size Yeter. Yat kiralama fiyatlarının uygunluğu, tekne kiralama sektöründeki konumu ile sizlere en iyi kiralık yat hiametini veriyor.

Muğla, Türkiye'de Bodrum Hakkında Genel Bilgi - Bodrum'u Tanıyın

Son Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019

Eskiden Halikarnas olan Bodrum , Türkiye'nin güneybatı Akdeniz kıyısında , Muğla ilinde popüler bir turizm beldesidir . Yoğun gece hayatı, güzel plajları, tarihi mekanları, kaliteli otelleri ve tatil köyleri ile Bodrum, Türkiye'nin en popüler tatil beldelerinden ve Ege kıyılarındaki en büyük tatil beldelerinden biridir.

Bodrum, Homeros tarafından “Sonsuz Mavinin Ülkesi” olarak tanımlanmaktadır . Rodos Şövalyeleri tarafından inşa edilen muhteşem ortaçağ kalesi, Bodrum'un Ege ve Akdeniz'in buluştuğu göz kamaştırıcı mavi körfezinin girişini korur.

Bodrum, dünya çapında ünlüdür ve zarif yatlar yat limanını doldururken, palmiye ağaçları ile kaplı uzun sahilinde dolaşan çok çeşitli tatilcileri çekmektedir.

Bodrum'un tekne bahçelerinin itibarı eski zamanlara dayanıyor ve bugün esnaf hala geleneksel yatları inşa ediyor. Güzel Bodrum Yarımadası, Türkiye tatillerinde sakin ve dinlendirici bir atmosferle ilgilenen tatilcilere uygundur.

Gümbet, Bitez, Ortakent, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Göltürkbükü ve Torba , Bodrum'un en popüler tatil köyleri ve kasabaları olup hepsi kaliteli otel ve konaklama sunmaktadır.

 

Büyüleyici köyler, oldukça koylarda konuk evleri ve küçük oteller ile yarımadayı süslüyor. Güney sahilinde Bardakçı, Gümbet, Bitez, Aktur, Ortakent, Karaincir, Gümüşlük, Bağla ve Akyarlar, Bodrum'da güzel kumsallara sahiptir.

Kampçılar ve rüzgar sörfçüleri Gümbet'in tadını çıkarır ve Bitez'de renkli yelken tahtaları, koydaki yatların direkleri arasında ustaca örülür.

Hepsi mükemmel plajlara sahip Turgutreis, Gümüşlük ve Yalıkavak yarımadanın batı tarafında yer alır ve bu bölgeler yüzme, güneşlenme ve su sporları için çok idealdir.

Bodrum, binlerce yıl önce antik Yunan ticaret kenti Halikarnas ile aynı ziyaretçi akınına sahip olmaya devam ediyor. Şu anda Türkiye'nin en popüler turistik beldelerinden biridir ve gece barına, pub'a, köpük partilerine ve ayrıntılı gece kulüplerine ihtiyacınız varsa şüphesiz gidilecek yerdir, çünkü alacakaranlıkta düştüğünde, tesis bir sürüde tutuşturulur. neon ışıkları ve lazerler.

Burada sağlanan modern kompleksler, bu şehrin antik kalıntıları içinde inşa edilmiş ve bu şehre yaşlanmayan bir hava ve bir ülke için gece hayatının kalbi olduğu iddia edilen bir tatil köyü için eşsiz bir atmosfer sunuyor.

Gündüzleri geniş, kumlu ve Bodrum'a otobüsle sadece 15 dakikalık mesafede bulunan yakındaki Gümbet plajında ​​rahatlayın. Burada bulunan birçok spor tesisinden yeni bir su sporu yapın ve çocuklar muz tekneleri, deniz bisikleti ve su parklarında bolca eğlenebilir.

Gece, alabileceğiniz kadar bütün gece partileri için 'Bar Sokağı' olarak da bilinen mil uzunluğundaki Cumhuriyet Caddesi'ne gidin. Bodrum, tatilcilere sayısız bar, kulüp, gece kulübü ve gösteri ile harika gece hayatı aktiviteleri sunmaktadır. Yoğun Bodrum gece hayatı inanılmaz. Bodrum'daki gece aktivitelerinin çoğu, en büyük ve en abartılı gece kulüpleriyle dolu olan mil uzunluğundaki Bodrum Bar Caddesi'nde (Cumhuriyet Caddesi) gerçekleşir.

İzmir: Dalyan Mahallesi, Estinbel Sitesi Girişi, Dalyan Marina, 35930 Çeşme/İzmir | Türkiye

Mail : cesme@oscardenizcilik.com

İstanbul : 1.Kısım Mahallesi, Rauf Orbay Cd., 34140 Bakırköy/İstanbul | Türkiye

Mail : ist@oscardenizcilik.com

Merkez Adres: Tepecik, ilta Bodrum Marina, Neyzen Tevfik Cd., 48400 Bodrum/Muğla | Türkiye

Mail : mavitur@oscardenizcilik.com

Antalya : Liman, Büyük Liman Mevki, Atatürk Blv., 07070 Konyaaltı Antalya | Türkiye

Mail : ant@oscardenizcilik.com

 • Oscar Denizcilik YouTube Kanalı
 • Oscar Denizcilik Pintrest
 • Oscar TripAdvisor
 • Oscar Denizcilik Facebook
 • Oscar Denizcilik Instagram

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma : 06:00 - 23:00 Cumartesi - Pazar : 06:00 - 22:00

HIZLI SİTE HARİTASI

YAT KİRALAMA

 • İstanbul Yat Kiralama
 • Çeşme Yat Kiralama
 • Antalya Yat Kiralama
 • Bodrum Yat Kiralama
 • Fethiye Yat Kiralama
 • Marmaris Yat Kiralama
 • Göcek Yat Kiralama
 • Mega Yat Kiralama

SATILIK YAT

 • Sahibinde Satılık Yat
 • Sahibinden Satılık Tekne
 • Satılık Balıkçı Teknesi
 • Satılık Motoryat
 • Satılık Tekne
 • Satılık Tekne Fiyatları
 • Satılık Gezi Teknesi
 • Satılık Mega Yat

TEKNE TATİLİ

 • Yat Tatili
 • Mavi Yolculuk
 • Mavi Tur
 • Tekne de Tatil
 • Gulet Tatili
 • Ucuz Mavi Yolculuk
 • Haftalık Tekne Kiralama
 • Mega Yat Tatili

KİRALIK TEKNE

 • İstanbul Kiralık Tekne
 • Çeşme Kiralık Tekne
 • Antalya Kiralık Tekne
 • Bodrum Kiralık Tekne
 • Fethiye Kiralık Tekne
 • Marmaris Kiralık Tekne
 • Göcek Kiralık Tekne
 • Mega Tekne Kiralama

Yeni Eklenenler

Selenay Gulet
Joy Lagoon
Mavi Yolculuk
Mavi Tur

İstanbul Sevgililer Günü

Teknede Sevgililer Günü

Sevgililer Günü 2020

14 Şubat 2020

Sevgililer Günü Programları

2010 - 2019 Oscar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Seo Oscar Medya