Bodrum Mavi Tur / Mavi Yolculuk Teknelerimiz 

Bodrum Mavi Tur

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

Turizm Cenneti Bodrum Mavi Tur, Mavi Yolculuk Tatili Hakkında

bodrum mavi yolculuk hakkında

Bodrum Mavi Yolculuk Hakkında Bilgiler

 

Dünya'nın bildiği Halikarnas'ın yaşadığı yer Bodrum için söylenecek çok şey var. Kendine has bir çok özelliğiyle bir çok tatil bölgesinden ayrılan Bodrum'u tüm dünyaya tanıtan bir çok neden var. Begonvil çiçekleriyle kaplı çevresi, mavi boyalı kapı ve pencereleriyle göz kamaştıran beyaz evleriyle ve harika deniziyle bul beldede Yat Kiralama

için çok nedeniniz olacak.

Bodrum Mavi Yolculuk

Tarihi M.Ö 1000 yılına kadar uzanan, konumu itibariyle Akdeniz ve Ege Denizi’nin kesişim noktasında yer alan, mavi tur tatilcilerinin vazgeçilmez yerlerinden olan Bodrum, ülkemizin en önemli tatil bölgelerinden başında geliyor.  

Bilinen en eski adıyla “Halikarnassos” yani Bodrum, günümüzde yaklaşık 200 bin kişilik nüfusuyla 12 ay boyunca yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yaparken, büyük kentlerden de göç almasıyla biliniyor.  

M.Ö 484 yılında Bodrum’da doğan ve Tarihin Babası olarak bilinen Heredot’un Dor’lar tarafından kurulduğunu söylediği Bodrum, ülkemizin yat kiralama ve mavi tur etkinliklerinde de önemli bir rol oynuyor. 

 

Tarihi yapılara mavi tur yapabilirsiniz 

Begonvil çiçekleriyle kaplı çevresi, mavi boyalı kapı ve pencereleriyle göz kamaştıran beyaz evleriyle Türkiye'de yer alan ilk ve tek Sualtı Arkeoloji Müzesi’ne de ev sahibi yapan Bodrum’da, oteller ve apartlar kadar yat kiralama da son dönemde epey revaşta.  

 

Antik tiyatrosundan Bodrum Kalesi’ne kadar saymakla bitmeyecek birçok antik ve tarihi yapıya ev sahipliği yapan Bodrum’da antik dönemden bu yana birçok kalıntı ve batık yer alıyor. Marina’sındaki yat trafiği de en az kara trafiği kadar yoğun olan Bodrum’da Oscar Denizcilik sizleri bu kalabalıktan kurtarıyor.  

 

Lüks yatlarla tarihi batıklara doğru mavi tur yapıp yelken açabilir, ilk kadın amiral olan Kraliçe I. Artemisiya’yı yetiştiren Bodrum’un tarihi yapılarını denizden, mavi ve yeşil ile birlikte izleyebilirsiniz. 

Akdeniz ve Ege Denizi’nin kesişiminde yer alan konumu itibariyle yat kiralama ve mavi tur başlangıcı için en uygun bölgelerden bir tanesi durumunda olan Bodrum’da tatil döneminde 2 milyona yaklaşan nüfusdan uzaklaşarak sakin bir tatil isteyenlere yat kiralama ve mavi tur hizmeti veren Oscar Denizcilik ile Türkiye’nin en kalabalık tatil yöresinde eşsiz ve sakin bir tatil geçirmek mümkün. 

 

Gümbet, Türkbükü, Gümüşlük, Turgutreis gibi her biri birbirinden ünlü tatil bölgeleri, her biri birbirinden güzel koylara ve eşsiz antik yapılara marinadan gerçekleştirebileceğiniz yat kiralama hizmeti ile kolaylıkla ulaşabildiğiniz gibi bu lüks yatlarla Oscar Denizcilik farkıyla mavi tur gerçekleştirebilir, konaklayabilir, unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. 

- Kurumsal

- Hizmetlerimiz

- Mesafeli Satış Sözleşmesi

- Gizlilik Sözleşmesi

- Havale Bildirim Formu

İstanbul : 1.Kısım Mahallesi, Rauf Orbay Cd., 34140 Bakırköy/İstanbul | Türkiye

Telefon: +90 850 305 29 19

Mail : info@oscardenizcilik.com

Antalya : Liman, Büyük Liman Mevki, Atatürk Blv., 07070 Konyaaltı Antalya | Türkiye

Telefon: +90 850 305 29 19

Mail : info@oscardenizcilik.com

Merkez Adres: Tepecik, ilta Bodrum Marina, Neyzen Tevfik Cd., 48400 Bodrum/Muğla | Türkiye

Telefon: +90 850 305 29 19

Mail : info@oscardenizcilik.com

  • Oscar Denizcilik YouTube Kanalı
  • Oscar Denizcilik Pintrest
  • Oscar TripAdvisor
  • Oscar Denizcilik Facebook
  • Oscar Denizcilik Instagram
  • Oscar Denizcilik Twitter

Çalışma Saatleri :

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma :

06:00 - 23:00

Cumartesi - Pazar : 06:00 - 22:00

İzmir: Dalyan Mahallesi, Estinbel Sitesi Girişi, Dalyan Marina, 35930 Çeşme/İzmir | Türkiye

Telefon: +90 850 305 29 19

Mail : info@oscardenizcilik.com